W dniu 21 stycznia br. w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni odbyła się V konferencja Google Business Group Trójmiasto. Planowo miała rozpocząć się o godzinie 18:00 jednak za sprawą p. Ireneusza Osińskiego zaczęła się znacznie szybciej. Pan Irek jest ekspertem od networkingu. Starał się osobiście powitać każdego z przybyłych gości i zamienić z nimi kilka zdań. Następnie utworzył kilka grup osób, które wogóle się nie znały. Miały przez jakiś czas ze sobą porozmawiać i jak najlepiej “się sprzedać”. Po upływie kilku minut osoby w grupach zaczeły się mieszać z innymi grupami gdzie zapoznawały się z kolejnymi, do tej pory obcymi uczestnikami konferencji. Wielu z nich było zaskoczonych, ale w bardzo pozytywnie. Przekonali się oni bowiem na czym tak naprawdę powinien polegać networnking.

Z racji że kolejny z prelegentów z powodu choroby nie dotarł (Michał Kotnowski) pan Irek miał więcej czasu na omówienie kwestii związanych z “uprawianiem” networkingu.

Kolejne bloki tematyczne odbyły się zgodnie z planem. Pan Mirosław Butkiewicz zaprezentował możliwości obniżenia kosztów zdobycia klienta poprzez stosowanie outsourcingu marketingu a Pani Katarzyna Cieślak udowodniła, że warto korzystać z obu najpopularniejszych portali społecznościowych jakimi są Facebook i Google Plus do budowania pozytywnego wizerunku firmy w internecie.
VI Konferencja GBC Trójmiasto odbędzie sie w Kwietniu.

O autorze